Ponad 9 milionów pacjentów na świecie skorzystało z leczenia Invisalign

aparat na zeby

Miniony rok dał nam do zrozumienia, jak cenne jest zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Być może wielu z nas nie zdawało sobie sprawy, jak duży wpływ na stan zdrowia naszego ciała i samopoczucie ma kondycja naszych zębów.

Prosty uśmiech może sprawić, że będziemy zdrowsi i wpłynąć na poprawę naszego samopoczucia. Skutecznym rozwiązaniem w drodze po wymarzony uśmiech jest system Invisalign, z którego skorzystało już ponad 9 milionów(1) osób na całym świecie.

Za skutecznością systemu Invisalign stoi zaawansowana technologia. Na tle innych systemów wyróżnia go zastosowanie skanera iTero i tworzywo SmartTrack, z którego wykonane są nakładki. System Invisalign został zaprojektowany w oparciu o zasady i siły ortodontyczne. Badania potwierdziły, że leczenie nakładkami Invisalign pozwala osiągnąć bardziej przewidywalne rezultaty kliniczne(2), co jest kluczowe w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia jamy ustnej i uzyskaniu prostego uśmiechu.

Uśmiech to uniwersalny sposób na przekazywanie pozytywnych wibracji

Jest zaraźliwy jak ziewanie – gdy widzimy daną czynność, uaktywniają się nasze neurony lustrzane, które umożliwiają nam powtórzenie danego zachowania. Dzięki temu jesteśmy zdolni do empatii(i). System Invisalign pomaga pacjentom uśmiechać się z większą pewnością siebie. Invisalign to nie tylko wysokiej jakości system przeznaczony do leczenia wad zgryzu, ale również wsparcie  ekspertów – certyfikowanych stomatologów i ortodontów, którzy nadzorują proces leczenia od początku do końca.

Stan zdrowia jamy ustnej ma zaskakująco duży wpływ na zdrowie ogólne. Choroby dziąseł mogą prowadzić do problemów z innymi częściami ciała(ii). Ich przyczyną może być m.in. nagromadzenie płytki nazębnej, która jest trudna do usunięcia w przypadku stłoczenia zębów. System Invisalign może skutecznie skorygować tę wadę.

Od 2016 roku zainteresowanie cyfrową technologią w leczeniu nakładkami Invisalign wzrosło dwukrotnie. Eksperci Invisalign nieustannie dążą do wdrożenia kolejnych innowacji, bazując na ponad dwudziestu latach doświadczenia w zakresie odmieniania uśmiechu i życia pacjentów.

Polecane

Dodaj komentarz