Endolift – nowość w gabinetach medycyny estetycznej, którą warto poznać

medycyna estetyczna

Wiele kobiet coraz chętniej korzysta z pomocy gabinetów medycyny estetycznej i trudno się temu dziwić. Nowoczesne kliniki urody oferują zabiegi o dość szerokim zakresie zastosowania, dzięki czemu każda kobieta marząca o wyeliminowaniu swoich kompleksów może to zrobić i to w sposób bezinwazyjny. Taki właśnie działa Endolift – innowacyjny zabieg odmładzający, który niedawno pojawił się w Polsce, a już zdążył zaskarbić sobie serca wielu miłośniczek nienagannej urody. Jak działa Endolift i dlaczego warto się nim zainteresować?

Co to jest Endolift?

Endolift to nowoczesny zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem lasera o optymalnej długości 1470 nm, która okazuje się najbardziej skuteczna w walce z niedoskonałościami naszej skóry, a także tkanek, które znajdują się pod jej warstwami. Wielką przewagą Endoliftu nad innymi, bardzo podobnymi metodami liftingującymi jest dwukierunkowe działanie, które udaje się osiągnąć bez nakłuwania czy nastrzykiwania skóry.

Podczas zabiegu dochodzi bowiem do pobudzenia produkcji kolagenu, czyli białka, którego niedobór powoduje utratę odpowiedniej elastyczności naszej skóry. Co więcej, poddanie się Endoliftowi pozwala uzyskać nie tylko efekt natychmiastowego wygładzenia i wyrównania powierzchni skóry, ale też redukuje tkankę tłuszczową w miejscu zastosowania wiązki lasera. Jest to prawdziwa rewolucja we współczesnej medycynie estetycznej, obok której nie można przejść obojętnie.

Endolift – dla kogo?

Zabieg Endoliftu polecany jest przede wszystkim osobom, które pragną pozbyć się zwiotczałej skóry na najbardziej newralgicznych obszarach twarzy czy też poprawić i wysmuklić owal twarzy. Co więcej, Endolift pomaga również wyeliminować tzw. „chomiki” i „drugi podbródek”, czyli jedne z najbardziej znienawidzonych wśród kobiet mankamentów twarzy. Technologia laserowa jest na tyle bezpieczna, że często jest stosowana przy liftingu szyi czy dolnych powiek, a nierzadko pozwala skutecznie walczyć z obwisłą skórą na kolanach czy udach.

Jak długo utrzymuje się efekt Endoliftu?

Skóra po Endolifcie zachowuje swoją jędrność i elastyczność na bardzo długi czas, przez co nie wymaga regularnego powtarzania zabiegów. Dla utrwalenia rezultatów tej innowacyjnej terapii laserowej można ponownie wykonać zabieg, ale dopiero po upływie 18 miesięcy. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że tak spektakularny efekt odmłodzenia skóry uzyskuje się bez użycia skalpela czy wypełniaczy, a rekonwalescencja jest w zasadzie zbędna.

Polecane

Dodaj komentarz