Jak wznieść efekty zabiegów medycyny estetycznej na wyższy poziom? Ekspert radzi

zabiegi estetyczne

Wybierając się na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej zależy Ci na osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Ale czy wiesz, że dobrze zaprojektowana procedura zabiegowa, ustalona wedle określonego i dokładnie przemyślanego planu, pozwala osiągać jeszcze lepsze efekty?

Odpowiednie dobranie technologii i zabiegów pozwala skutecznie uzupełnić terapie odmładzające, a tak naprawdę wznieść je na nowy poziom. Które zabiegi warto wybierać i jak je ze sobą łączyć? Poznaj rekomendacje dr Iwony Radziejewskiej-Chomy z Saska Clinic Dr Radziejewska

Postaw na Endolift!

Ten niezwykle popularny zabieg liftingujący, pozwala osiągać doskonałe efekty poprawy owalu twarzy oraz uniesienia tkanek, w nieinwazyjny i do tego szybki sposób. To niechirurgiczny zabieg, który stymuluje przebudowę struktury skóry, redukuje jej wiotkość oraz kiedy jest taka potrzeba, usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej z określonych partii twarzy i ciała. Już po jednym zabiegu pacjent wychodzi z gabinetu już z widocznym efektem napięcia skóry. Bezpośrednio po wizycie może pojawić się obrzęk, który będzie trwał od 4 do 14 dni. W efekcie po zabiegu Endolift skóra staje się naturalnie zagęszczona i jędrna – a jej przebudowa i efekt narastają w czasie – w ciągu 6 miesięcy, dzięki stymulacji produkcji nowego kolagenu oraz elastyny.

Po zabiegu na skórze nie pozostają blizny, ponieważ nie wymaga on nacinania skóry, a w rezultacie też przechodzenia uciążliwego procesu rekonwalescencji. Świetne efekty przynosi w liftingu środkowej i dolnej części twarzy, podkreślaniu konturu żuchwy, ujędrnieniu skóry szyi i dekoltu oraz redukcji tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka. Doskonale sprawdza się również na obszarach ciała: przy modelowaniu ramion, brzucha, wewnętrznej i zewnętrznej strony ud oraz okolicy kolan.

– Nasi pacjenci poszukują rozwiązań dających maksymalny efekt przy możliwie jak najmniejszym czasie wyłączenia z codziennego funkcjonowania. Taki właśnie jest Endolift, do którego alternatywą pozostaje tylko lifting chirurgiczny, na który nie każdy chce i może sobie pozwolić – podkreśla dr Iwona Radziejewska-Choma z Saska Clinic Dr Radziejewska.

Połącz technologie i uzupełniaj efekty zabiegu!

Jeżeli chcemy dodatkowo poprawić wygląd skóry, wygładzić drobne zmarszczki, zmniejszyć przebarwienia czy widoczność porów, warto postawić też na Light Scan – nieablacyjny laser frakcyjny, który powoduje kontrolowane podgrzanie określonych punktów na skórze. W efekcie naturalnego procesu regeneracyjnego, dochodzi do zastąpienia uszkodzonej tkanki, zdrową, lepszej jakości tkanką.

Pierwsze efekty pojawiają się już kilka dni po zabiegu i narastają w czasie przez kolejne 4-6 miesięcy kiedy będzie dochodziło do produkcji nowego kolagenu w skórze i tym samym polepszenia jej kondycji, gęstości oraz wyrównania kolorytu i zmniejszenia widoczności porów. Zabieg ten stosuje się też przy leczeniu trądziku i uporczywych blizn potrądzikowych. Świetnie sprawdzi się również w redukcji rozstępów. Jest doskonałym rozwiązaniem w terapii anti-aging trudnej i wymagającej okolicy oka, znakomicie zadziała w redukcji cieni i „worków” pod oczami, jak również wygładzeniu zmarszczek na tym delikatnym obszarze.

 To świetny zabieg samodzielny, ale także jako uzupełnienie terapii. Proponujemy go pacjentom, którzy chcieliby wzmocnić efekty – i osiągnąć pogłębione rezultaty poprawy kondycji i napięcia skóry. Polecam go zwłaszcza pacjentom z problemem zmarszczek, cieni lub obrzęków pod oczami. Jest to wyjątkowo trudny obszar do korekcji, a zabieg Light Scan daje tutaj świetne efekty – dodaje dr Iwona Radziejewska-Choma.

Dopełnienie terapii z Linerase!

Jeśli myślisz o dodatkowym pogłębieniu efektów regeneracji i odmłodzenia skóry zdecyduj się na Linerase. Nowej generacji ateloKOLAGEN Linerase podaje się za pomocą iniekcji i stanowi przełomową terapię przeznaczoną do niezwykle delikatnych okolic twarzy oraz ciała. Ta wyjątkowa biostymulacja tworzy optymalne warunki odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych tak potrzebnych skórze dla pięknego, zdrowego i młodego wyglądu. Po zabiegu zauważamy napięcie, ujędrnienie i poprawę tekstury skóry, odzyskuje ona swoją gęstość i sprężystość.

– Zabieg ten może być z powodzeniem stosowany bez względu na wiek. Pełni on funkcję stymulatora do rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Bardzo często wykonujemy go jako procedurę przygotowawczą przed zabiegiem Endolift czy Light Scan. Następnie kontynuujemy terapię, aby uzyskać jak najlepsze efekty pozabiegowe w postaci poprawy elastyczności, napięcia i blasku skóry. Jest więc doskonałym uzupełnieniem jak i samodzielnym zabiegiem – podkreśla dr Radziejewska-Choma.

Jeśli myślisz więc o kompleksowej terapii anti-aging, zapytaj swojego lekarza o skomponowanie najlepszej terapii dla Ciebie. Endolift, Light Scan oraz Linerase to wysoce skuteczne terapie odmładzające, które działają osobno jak i wzajemnie się uzupełniają wynosząc poziom pielęgnacji skóry na jeszcze wyższy poziom!

Polecane

Dodaj komentarz