Modny salon 2022 – na jakie akcesoria i dodatki warto postawić?

salon

Jak urządzić modnie salon 2022 – takie pytanie zadają sobie zarówno amatorzy dobrego designu, jak i projektanci. Recepta na topową aranżację naszego serca domu tkwi w dużej mierze w naturze. Mowa rzecz jasna o stylu eko, który podbił serca światowej sławy dyktatorów wnętrzarskich trendów. Niewiele wskazuje na to, aby się miało to szybko zmienić, więc stawianie na drewno, kamień naturalny tudzież barwy natury będzie doskonałym posunięciem. Na tym jednak festiwal trendów wnętrzarskich 2022 się nie kończy. Sprawdźmy więc jak z ich pomocą urządzić salon.

Barwy ziemi – jakie kolory są na topie w modnym salonie 2022

Wśród modnych kolorów do salonu 2022 ważne miejsce zajmują barwy ziemi z butelkową zielenią na czele. Jest to kolor szalenie elegancki. Stanowi podstawię aranżacji, ale możne stać się także jej wdzięcznym tłem. Z powodzeniem możemy postawić więc na pokrycie nią jednej ściany, albo też wszystkich – wiele zależy już od tego, jaką ilością naturalnego światła dysponujemy w naszym pokoju dziennym. Zieleń może pojawić się także w dodatkach oraz akcesoriach – poduszkach, dywanach, kocach czy też zasłonach.

Modne kolory w salonie 2022 to także cała paleta szarości oraz beżów. Z ich pomocą wnętrze będzie bardzo przytulne. To kolory, które tworzą zgrane duety z wieloma innymi, stąd też ich wykorzystanie będzie bardzo dobrym zabiegiem aranżacyjnym. Animuszu modnemu salonowi 2022 dodają także biele oraz brązy. Mogą pojawić się zarówno na ścianach, jak i w dodatkach.

Modny salon 2022 – styl eko w roli głównej

Projektanci już od lat stawiają na zrównoważony rozwój, recykling oraz poszanowanie środowiska naturalnego i nie inaczej jest także w roku 2022. Bardzo wygodnym rozwiązaniem, a zarazem modnym i wielofunkcyjnym jest więc stawianie na naturalne dekory i materiały takie jak drewno, kamień naturalny (z marmurem i granitem na czele), jak również rattan, wiklinę czy też len oraz bawełnę. Z ich pomocą stworzymy salon niezwykle przytulny, jak również sprzyjający relaksowi. To także wnętrze reprezentacyjne, do którego chętnie będziemy wprowadzać naszych gości.

Dodatki w modnym salonie 2022

Wśród modnych dodatków do salonu 2022 pierwsze miejsce zajmują wykonane z materiałów nadających się do recyklingu. Na topie są także kuliste lampy, jak również wszelkiej maści akcesoria z widocznymi krągłościami. Stawiajmy także na miękkie dywany jak również dużą ilość roślin – zarówno doniczkowych, jak i schowanych do ceramicznego wazonu suszonych.

Polecane

Dodaj komentarz