Zabieg morpheus. Czym jest radiofrekwencja mikroigłowa i gdzie można ją wykonać?

na czym polega zabieg morpheusa

Moprheus8 to nowość w dziedzinie medycyny estetycznej. Coraz więcej klinik posiada go w swojej ofercie. Cieszy się on również coraz większą popularnością wśród pacjentek. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowych efektów, jakie można dzięki niemu uzyskać. Jeśli chcesz zadbać o swój wygląd i pozbyć się nieestetycznych blizn, zmarszczek czy rozstępów to ten zabieg jest dla Ciebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego zabiegu Moprheus8 w Warszawie?, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego, dlaczego warto wykonać ten zabieg oraz gdzie go zrobić.

Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa?

Jak sama nazwa wskazuje główną rolę w tym zabiegu pełnią fale radiowe i mikro igły. Polega on na nakłuwaniu skóry oraz emisji fal radiowych o konkretnej częstotliwości. Nakłuwanie skóry za pomocą 24 izolowanych igieł wyzwala w niej serię procesów naprawczych. Dodatkowy udział fal radiowych pobudza produkcję kolagenu. Większa ilość substancji w skórze pozytywnie wpływa na jej wygląd i procesy regeneracyjne. Zabieg ten daje momentalny efekt napięcia skóry, który zwiększa się z każdym dniem. Zabieg ten jest w pełni bezbolesny i nieinwazyjny. Nie zostawia śladów na skórze.

Jakie efekty daje Morpheus8?

Efekty po zabiegu widoczne są niemal od razu, lecz z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Morpheus to jeden z tych zabiegów, który daje przede wszystkim efekt gładkiej i elastycznej skóry. Zmniejsza on także rozstępy oraz blizny potrądzikowe. Dodatkowo zabieg radiofrekwencji mikroigłowej redukuje cellulit od I do IV stopnia. Może być on stosowany na całym ciele. Jest idealnym rozwiązaniem jeśli posiadasz nieestetyczne blizny lub rozstępy na nogach, pośladkach, plecach czy brzuchu.

Jakie są wskazania i przeciwwskazania do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej?

Jak każdy inny zabieg również radiofrekwencja mikroigłowa posiada wskazania jak i przeciwwskazania. W niektórych przypadkach nie powinno się go stosować, ponieważ może negatywnie wpłynąć na zdrowie pacjenta. Kiedy warto, a kiedy nie stosować tego zabiegu?

Jakie są wskazania do stosowania moprheus8?

Moprheus8 to metoda, którą poleca się osobom chcącym zadbać poprawę wyglądu skóry. Zabieg ten powinien być stosowany u osób, które mają problemy z rozstępami, bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami oraz zmarszczkami. Moprheus8 jest również skuteczny w leczeniu rozszerzonych porów i niedoskonałości skóry.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania moprheus8?

Zabieg nie jest polecany kobietom, które w danym momencie są w ciąży. Odradza sie go również osobom posiadającym zmiany nowotworowe. Nie powinno się go stosować w stanach zapalnych skóry oraz cierpiąc na choroby autoimmunologiczne.

Gdzie w Warszawie wykonać radiofrekwencje mikroigłową?

Jesteś zainteresowana radiofrekwencją mikroigłową powinnaś udać się do jednej z dobrych klinik medycyny estetycznej. Taką klinika bez wątpienia jest klinika dr. Anny Smorąg znajdująca się w Warszawie. Wykonasz tam wiele różnych zabiegów takich jak modelowanie i powiększanie ust, mezoterapię oraz właśnie Morpheus8.

Polecane

Dodaj komentarz