Czym różnią się świece zapachowe Woodwick od zwykłych świec?

swiece zapachowe

Wspaniały zapach roznoszący się w pomieszczeniach i prawdziwy ogień oraz to uczucie relaksu oraz spokoju. Świece zapachowe Woodwick są wyjątkowe, ponieważ posiadają specjalnie zaprojektowany przez Virginia Candle Company naturalny drewniany knot, który podczas palenia wydaje niesamowity dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku.

Wysoka jakość świec Woodwick

Dzięki zastosowaniu drewnianego knota zapach jest uwalniany o wiele szybciej i intensywniej niż w klasycznych świecach. Świece zapachowe Woodwick palą się długo, równo i czysto. Zawierają mieszankę wosku sojowego, a także mieszankę niezwykłych olejków zapachowych, dzięki którym piękne aromaty szybko rozchodzą się po pomieszczeniu. Zapach jest niezwykle intensywny, autentyczny i utrzymuje się bardzo długo.

Jakie zapachy można znaleźć w świecach Woodwick?

Szeroka gama zapachów może zaskoczyć każdego. Od cytrusowych delikatnych i lekkich przez zapachy odświeżające, leśne i roślinne aż po luksusowe ciężkie zapachy z nutką piżma. W tworzeniu świec sezonowość ma ogromne znaczenie. Latem sprawdzą się lżejsze zapachy najlepiej kwiatowe, zimą cynamon gra pierwsze skrzypce, a wtóruje mu zapach choinki i świeżego drewna. Jesienią oczywiście dyniowe kolory są najbardziej popularne, ale zawsze pozostają piękne klasyczne zapachy, w których łatwo się zakochać.

Gdzie postawić świece Woodwick?

Świece są niezwykle bezpieczne, ponieważ wosk jest w szkle. Dzięki temu nie trzeba stosować specjalnych podstawek, stanowią świetną dekorację stołu, można je postawić pod telewizorem, a kilka świec obok siebie da efekt rozpalonego kominka. Są doskonałym neutralizatorem zapachów w łazienkach, a w przedpokoju nadadzą piękny zapach, którym zachwyca się goście wchodzący do domu.

Świece zapachowe Woodwick są dostępne w wersjach Petite, czyli malutkich, które można postawić właściwie wszędzie lub w większych słojach o różnych pojemnościach i innych czasach palenia. Gdy zapach staje się zbyt intensywny można je w każdym momencie zakryć specjalną zatyczką.

Stanowią one doskonałą dekorację do każdego pomieszczenia, szczególnie woski trójkolorowe, które nadają wnętrzu niesamowitego aromatu. Niezależnie od tego czy wybierzemy niesamowicie świeże zapachy, kwiatowe czy cięższe, każdy aromat roznosi się po całym domu.

Czy świece można dawać w prezencie?

Świec zapachowych Woodwick nie może zabraknąć w żadnym domu. Są doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, a także dla spotkań typowo biznesowych. Cztery wielkości świec o różnym czasie palenia są dostępne w sklepach internetowych i stacjonarnych. Są wykonane z wysokiej jakości parafiny, jedna z linii zapachowych jest stworzona z trzech warstw zapachowych, z których każda jest w innym kolorze.

Piękne opakowanie i cudowny aromat działają na zmysły, koi i uspokaja. Aromaterapia staje się bardzo popularna, dlatego świece mają tak wiele różnych zapachów. Można dobrać zapach do nastroju lub okazji takich jak święta.

Polecane

Dodaj komentarz