6 pomysłów na zimowe prezenty

prezenty w zimie

Mróz, śnieg, albo zimny deszcz… wiemy, że pogoda ostatnio lubi płatać figle, co na pewno nie pomaga tym, którzy szukają prezentu w formie atrakcji na świeżym powietrzu lub innej aktywnej rozrywki. A co, jeśli warunki pogodowe nie mają znaczenia? Przedstawiamy listę sześciu atrakcji od Super Prezentów do zrealizowania zimową porą.

Tworząc listę zimowych aktywności, nie sposób pominąć tradycyjnego kuligu. Nie jest to nic odkrywczego, chyba że… odbędzie się w balonie!  Brzmi nieziemsko? Być może, ale Super Prezenty nie znają słowa „niemożliwe”, dlatego tym, którzy szukają podniebnej przygody w zimowej aurze, proponujemy godzinny lot balonem. Jest to niesamowita możliwość ujrzenia śnieżnego pejzażu z zupełnie innej perspektywy. Wystarczy tylko chęć i odrobina odwagi; resztą zajmą się profesjonaliści – Mistrzowie Polski i Europy w lotach precyzyjnych, którzy zadbają o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Lot balonem to świetny pomysł na romantyczną randkę lub prezent dla bliskiej osoby. Bez względu na okazję, niezapomniane przeżycia są gwarantowane.

Lekki chłód z pewnością wynagrodzą widoki warte zapamiętania

Nie każdy musi być fanem outdoorwoych aktywności, dlatego zmarźluchom proponujemy romantyczny wieczór w Samui Spa. Voucher na wybrany masaż dla dwóch osób na pewno zadowoli tych, którzy oprócz dobrej zabawy i cudownej atmosfery potrzebują trochę relaksu, o który zadbają rdzenne Balijki lub masażystki, które swoje doświadczenie zdobywały w Azji. Wśród zabiegów do wyboru znajduje się m.in. mocno relaksujący Tajski masaż klasyczny, zawierający elementy jogi pasywnej i masażu Balijskiego, będący połączeniem trzech elementów: akupunktury, aromaterapii i refleksoterapii.

Osobom, które potrzebują więcej adrenaliny i chciałyby trochę odlecieć, polecamy rozrywkę, która poderwie ich wysoko nad ziemię. Super Prezenty, wraz ze swoim partnerem Flyspot, oferują możliwość wypróbowania swoich sił w starciu z żywiołem, którego siła uskrzydli każdego. Atrakcja zawiera pakiet dwóch lotów w tunelu aerodynamicznym, posiadającym zamknięty obieg powietrza, gdzie wentylatory wytwarzają strumień powietrza aż do 330 km/h! Dla bardziej przyziemnych poszukiwaczy wrażeń Super Prezenty proponują przejęcie sterów Astona Martina Vantage; ten prezent to fuzja zabawy, szaleństwa i niezapomnianych wrażeń, która z pewnością ucieszy wszystkich fanów motoryzacji – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, którzy chcieliby spełnić jedno ze swoich dziecięcych marzeń. Emocje gwarantowane, gdyż podczas przejażdżki tym samochodem można poczuć się jak agent 007 w scenie pościgowej!

Pozostając w temacie przejażdżki, pamiętajmy, że nie musi być ona tylko samochodowa. Mniej zmotoryzowanym polecamy spróbować czegoś nowego, decydując się na przygodę w siodle. I chociaż głównym założeniem prezentu jest nauka jazdy konnej, to samo nabycie umiejętności jeździeckich wydaje się być tylko dodatkiem do całej historii. Obcowanie z koniem, galopowanie po przykrytych śniegiem polanach jest bowiem niecodzienną okazją oderwania się od przyziemnych trosk, niezwykłą formą terapii, którą zapamiętacie na długie lata. Cały proces odbędzie się pod opieką instruktora. W zależności od stopnia zaawansowania, będzie można zdecydować się na jazdę rekreacyjną, przejażdżkę w teren lub wejście do krytej ujeżdżalni. Zapewniamy, że każda opcja to gwarancja niezapomnianej przygody.

Odpowiedzią dla tych, którzy mimo zimowej aury marzą o powrocie do letnich sportów, będzie podróż kajakiem pośród bajecznych pejzaży Dunajca. Super Prezenty po raz kolejny udowadniają, że w przypadku wielu sportów, z kajakarstwem na czele, zima to nie przeszkoda, ale zaleta, urozmaicenie, które zachwyca nawet zatwardziałych przeciwników tej pory roku. Warto dodać, że sam spływ to tylko jedna z listy atrakcji przygotowanych dla uczestników tej weekendowej wycieczki. Po zakończonym spływie, obdarowana osoba będzie miała okazję udać się na relaks w gorącej bali i saunie oraz posilić się daniem z grilla i zregenerować siły przed niedzielną pieszą wycieczką w góry. Przypominamy, aby zarezerwować czas na cały weekend, ponieważ atrakcje zaplanowane są aż na trzy dni, wypełnione przygodami, wyzwaniami i dobrą zabawą.

Te i wiele innych wyjątkowych prezentów można znaleźć na stronie www.superprezenty.pl .

Ponadto przypominamy, że każdy z voucherów dostępny jest do realizacji w ciągu 12 miesięcy, a w przypadku nietrafionego prezentu nie ma problemu z jego wymianą.

Wszystkie przedstawione propozycje realizowane są w bezpiecznych warunkach, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Polecane

Dodaj komentarz