3 sposoby na to, jak odzyskać byłego partnera

powrot do ex

Mówią, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Oczywiście jest w tym wiele racji, jednak często relacja rozpada się z takich przyczyn, nad którymi można pracować, aby znów stała się silna. Czasem wystarczy także zwykłe nieporozumienie, aby mężczyzna Twojego życia stwierdził, że nie jesteś wobec niego szczera, albo też nie bierzesz pod uwagę jego potrzeb, przez co po prostu odchodzi. Spokojnie, istnieją sposoby na to, aby wszystko naprawić. Jak odzyskać byłego partnera? Podpowiadamy.

Jak odzyskać swojego mężczyznę – ostudź emocje

Emocje są naprawdę złym doradcą o czym na pewno przekonałaś się nie raz. Często powiemy za dużo, albo nie do końca to, co naprawdę czujemy i możemy zranić partnera. Czasem do tego stopnia, że oznacza to zakończenie związku. Rozstanie niesie ze sobą cały kalejdoskop uczuć i emocji, które ciężko jest okiełznać. Tutaj w pas kłania się danie sobie czasu. Ten wszystko weryfikuje, pozwala spojrzeć na sytuacje z innej perspektywy. To także dobry sposób na to, aby przeanalizować to, co chciałabyś mu powiedzieć. Jeśli więc bardzo chcesz, aby on do Ciebie wrócił, daj mu chwilę, tak jak i sobie. Kiedy uznasz, że to już ten moment, poproś go o spotkanie i postaraj się go wysłuchać. Potem powiedz wszystko to, nad czym myślałaś w ostatnim czasie. Szczera rozmowa to klucz do sukcesu. Nie zawsze udaje się odzyskać utraconą miłość, ale warto próbować. Jeśli naprawdę się kochacie i powód rozstania nie oznacza definitywnego końca relacji, to próbuj, abyś nie żałowała.

Jak odzyskać chłopaka? Pokaż, że jest za kim tęsknić

Po tym, jak zrozumiesz wszystkie błędy, jakie popełniliście i będziesz wiedziała, że jesteście w stanie je naprawić, pokaż mu, że ma za kim tęsknić. Postaw na siebie. Możesz iść do fryzjera, kosmetyczki, zrobić sobie piękny makijaż. A może jakieś zakupy z przyjaciółką? Nie dość, że dostarczą Ci solidną dawkę endorfin, to jeszcze przy okazji sprawią, że będziesz mogła zrobić się na bóstwo. Oczywiście wygląd to nie wszystko, ale przecież nie oszukujmy się, mężczyzna jest wzrokowcem, a co z oczu, to z serca!

W jaki sposób odzyskać miłość? Postaw na romantyzm

Oczywiście nie każdy jest fanem wielkich romantycznych uniesień, ale w temacie pt. jak odzyskać ukochanego on zawsze się sprawdzi. Może to być kolacja w blasku świec, możesz mu wysłać kurierem balon w kształcie serca z przeprosinami, albo zaprosić go na Wasz ulubiony film. Potem rozmowa, a w tle Wasza ulubiona piosenka. Pamiętaj, że jest się dla kogo starać skoro uznałaś, że chcesz, aby do Ciebie wrócił. Zakładamy więc, że jest wart pokazania, jak bardzo Ci na nim zależy. Możesz też zbudować wokół tego spotkania aurę tajemniczości poprzez strój, perfumy czy makijaż, pokazać kobiecość, która podziała na niego niczym magnes. Znasz go, wiesz co robić, aby znów pomyślał o Tobie jak o kobiecie swojego życia. Może na moment o tym zapomniał, więc warto mu o tym po prostu przypomnieć.

Polecane

Dodaj komentarz